ATLIEKAMOS PASLAUGOS :

  • Gręžtinių pamatų ( rostverko) statiniams, tvoroms įrengimas (visų tipų pastatams, tvoroms, šiltnamiams. Dirbame su savo klojimais ir medžiagomis, visi darbai atliekami kokybiškai, Jums patogiu laiku,suteikiama darbų garantija).
  • Atraminių sienelių, terasų įrengimas (įrengiamos atraminės sienelės iki 1 m aukščio, medinės ir kitokios terasos, gaminame metalinius nestandartinius gaminius terasoms, lauko laiptams ir kt. Sukomplektuojame reikalingas medžiagas).
  • Medinių, segmentinių,skardinių ( žaliuzinių), tinklinių tvorų įrengimas (statome medines,segmentines, skardines, tinklo tvoras. Nudažome tvorai skirtas medines ir metalines detales Jūsų pasirinkto gamintojo ir spalvos dažais. Sukomplektuojame ir pristatome visas medžiagas. Jeigu reikia demontuojame ir išvežame seną tvorą. Pagal pageidavimą įrengiame laikinas tvoras. Darbams suteikiama garantija).
  • Statinių pamatų šiltinimas polestereno pustplasčiu ( atkasame mini eskavatoriumi pastatų pamatus, nuvalome nuo susidariusių nešvarumų, apšiltiname polestereno putplasčiu, tvirtname apsauginę diafragmą. Užsakovo pageidavimu sukomplektuojame ir pristatome reikalingas medžiagas).
  • Lauko vandentiekio, kanalizacijos, lietaus kanalizacijos, drenažo iki 2 m gylio įrengimas ( klojame fekalinės kanalizacijos, lietaus, vandentiekio, drenažo tinklus montuojame nuotekų valymo įrenginius, vandentiekio ir elektros įvadus. Sukomplektuojame ir pristatome reikiamas medžiagas. Darbai atliekami kokybiškai, suteikiama garantija).
  • Žemės kasimo ir gręžimo darbai iki 2 m gylio ( mini eskalatoriumi atliekami žemės kasimo ir gręžimo darbai iki 2m gylio. Dirbame ne tik Kaune ar Kauno raj.  dirbame ir kituose miestuose nuo Kauno esančiuose 50 km. spinduliu).
  • Griovimo darbai rankiniu būdu/ statybinio laužo iš objekto išvežimas ( atliekame griovimo darbus rankiniu būdu ir naudodami elektrinius ir rankinius įrankius. Griauname pastatų sienas, tvoras, pamatus ir kt. Išvežame statybinį laužą).
  • Birių medžiagų ( žvyro,smėlio, skaldos) pristatymas ( pristatome birias medžiagas ( žvyrą,smėlį, skaldą, juodžemį) ir kits medžiagas mažu savivarčiu sunkvežimiu Jūsų nurodytu adresu).
  • Medžiagų reikalingų darbams atlikti, komplektavimas (sukomplektuojame ir pristatome konkurencingomis kainomis reikalingas statybos darbams).